Міжнародне гуманітарне об’єднання «Ми Українці»

wu_pic

Створена 26 лютого 2007 року організація об'єднує всіх українців як в Україні, так і за її межами; тих, хто серцем і душею вболіває за свою Батьківщину, пам'ятає і цінує її минуле, дбає про майбутнє і творить патріотичними вчинками її сьогодення. Прагне всіляко підтримувати розвиток і утвердження патріотичної свідомості громадян, їх зростаючої громадської сили, здатної консолідувати суспільство, а також сприяти створенню умов для вільного й заможного життя кожного громадянина своєї країни.

Головною метою МГО «Ми Українці» є сприяння розвитку й утвердженню патріотично свідомої, зростаючої громадської сили, здатної консолідувати суспільство та сприяти створенню умов для вільного й заможного життя кожного громадянина своєї країни.

Переваги партнерства:

  • Взаємодія громадської організації та партії у реалізації завдань і положень програми парті через інструменти громадської організації.
  • Громадська організація та партія представляють інтереси всіх регіонів України, через призму залучення широкого кола верств населення, чим виражають загальнонаціональну ідею.
  • Громадська організація займається з моменту свого створення культурно-патріотичним вихованням через підвищення правової культури та правосвідомості українців, тим самим створює платформу для діяльності партії.

Офіційний сайт - http://weareukrainians.com